Į pradžią
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
2010 m. rugpjūčio 1 d., sekmadienis
LMSA veikla Naujienos Klauskite-atsakome Nemokami skelbimai Forumas Rinkos
Verslas
Naujienų srautas
ES parama
Siųsti draugui   Spausdinimo versija
ES parama padeda plėtoti medienos verslą

2010-02-23

Europos Sąjungos lėšomis yra remiamas verslo kūrimas ir plėtra kaime. Itin patrauklu pasinaudoti šia parama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos supaprastintą tvarką.

Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonės „Parama verslo kūrimui ir plėtrai" įgyvendinimo taisyklės numato, kad paramos gali kreiptis kaimo gyventojai ir nedidelės įmonės, kaimo vietovėse plėtojantys alternatyvius, ne žemės ūkio verslus ar užsiimantys tradicinių amatų puoselėjimu.

Pagal supaprastintąsias Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonės „Parama verslo kūrimui ir plėtrai" įgyvendinimo taisykles pernai gautos 46 paraiškos.

Dabar jau pasirašytos naujosios taisyklių redakcijos, pagal kurias pagal priemones „Perėjimas prie ne žemės ūkio veiklos" ir „Parama verslo kūrimui ir plėtrai", kai kreipiamasi "didžiosios paramos", jos suma iki šių metų pabaigos padidinama iki 1,7 mln. litų projektui, o nuo kitų metų pradžios vėl galios buvusi paramos suma - iki 0,7 mln. litų projektui.

"Pagal supaprastintąsias taisykles šįmet galima prašyti nebe 150 tūkst. litų paramos vienam projektui, o net 260 tūkst. litų paramos. Ši pataisa galioja tik paramai pagal minėtas dvi Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemones", - naujienų portalui Valstietis.lt nurodė Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros departamento Alternatyviosios veiklos priemonių koordinavimo skyriaus vyriausioji specialistė Živilė Šukytė.

2007-2009 metais pagal priemonę „Parama verslo kūrimui ir plėtrai" ūkininkams ir verslinkams skirta 115 mln. 193 tūkst. 636 litų parama. Iš viso iki 2013-ųjų pagal šią priemonę numatyta išdalinti 337 mln. 326 tūkst. 499 litų paramos. Per praeitus metus pagal priemonę „Parama verslo kūrimui ir plėtrai" sulaukta 71 paraiškos.

Indrė Sesartė

 
Žymos
ES parama, medienos verslas
Griežtai draudžiama lietuvosmiskai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti lietuvosmiskai.lt kaip šaltinį.
    Daugiau naujienų
Komentarai

Jūsų vardas:
El. paštas:
  
Apsaugos kodas AntiSpam
 

komentarų nėra
Atgal
JŪS NARŠOTE NEPRISIJUNGĘ
  Prisijungti              Registruotis 
NAUJIENLAIŠKIS
Naujienos el.paštu- užsiprenumeruokite!
Vardas
El. paštas
FORUMAS

 Paremkite svetainę forest.lt !
Skirkite  LMSA  2% Jūsų jau sumokėtų GPM mokesčių.
Išsamesnė informacija ...>>>

Įvykiai
Archyvas
KLAUSKITE-ATSAKOME

Ketinu pasinaudojant ES parama apsodinti man priklausančią žemę. Kur kreiptis ir nuo ko pradėti?

 

POPULIARIAUSIOS ŽYMĖS

 
LMSA REKOMENDUOJA
  
Apie projektą
Partneriai
Reklama
Kontaktai
Iš viso apsilankė: 2438065
Šiandien apsilankė: 409
Dabar naršo: 6
Ozo g. 10a, 08200 Vilnius, Tel.fax.: +370 5 2767590. K.Donelaičio g. 2, Kaunas, Tel.: +370 37 400363
© Lietuvos miško savininkų asociacija. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.