Į pradžią
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
2012 m. gegužės 25 d., penktadienis
LMSA veikla Naujienos Klauskite-atsakome Nemokami skelbimai Forumas Rinkos
Politika
Miškai
Įvairenybės
Siųsti draugui   Spausdinimo versija
prof.Vaidotas Antanaitis išleido knygą "Gyvenimo liudijimai"

Imdami šią knygą į rankas, prisiminkime Vydūno žodžius: „Tik tas žmogus tegali tikrai ką ir gerai pasakyti, kuris dvasia labai turtingas, kuris turi daug minčių, jausmų, linkimų, bet vyriausiai gilaus išmanymo, gilaus manymo, visokių sumanymų, daug aukštos gyvybės <...>. Knyga tesidaro iš vidaus lobio.“ Ši knyga kaip tik ir yra tokia – veiklaus dvasinio gyvenimo rezultatas,- taip žurnale "Mūsų girios" pristato prof.Vaidoto Antanaičio knygą"Gyvenimo liudijimai" dr.Edmundas Bartkevičius, LŽŪŪ Miškų ir ekologijos fakulteto dekanas, LMS prezidentas.


Profesorius Vaidotas Antanaitis – miškininkas, mokslininkas, atkurtos Lietuvos Respublikos pirmosios Vyriausybės miškų ūkio ministras, nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Vokietijoje (1992–1993), Lietuvių tautininkų sąjungos pirmininkas (1997–1998), vienas iš Pilietinės santalkos iniciatorių ir vadovų, ne vieno šimto straipsnių ir keliolikos stambesnių veikalų autorius. Tačiau pirmiausia profesorius – Pilietis, Patriotas, išauginęs, subrandinęs, puoselėjęs ir svarbiausia – drąsiai skelbęs ir įgyvendinęs Lietuvos Nepriklausomybės idėjas.
 

Miškininkų bendruomenė laikė ir laiko profesorių savo autoritetu ir vedliu, betgi žino, kad ši Asmenybė jau seniai peraugo profesijos rėmus ir tapo vienu iš Nepriklausomybės simbolių. Todėl ši knyga nėra skirta vienai ar kitai socialinei ar profesinei grupei.

Knyga skirta visiems, kurių siela nesustabarėjusi, mintys gyvybingos, tiems, kurie puoselėja tautiškumo idėjas ir siekia jas įgyvendinti.  

Jaunieji mūsų valstybės gyventojai ne tik gaus puikią gyvosios istorijos pamoką, bet ir pajus: meilė tėvynei – ne tušti žodžiai, o brandžios asmenybės esmė. Vyresniems žmonėms knyga – tai ir jų gyvenimų liudijimas, tai žinia, kad daugelio iš jų siekis net
sovietinėje visuomenėje gyventi tiesoje – prasmingas. Miškininkams tai bus laukiamas patvirtinimas, kad tai, ką jie daro, nėra tik darbas – tai jų gyvenimas. O gyventi reikia drąsiai.

Visuomenei ši knyga turėtų pasirodyti unikali ir todėl, kad tai pirmoji mūsų šalyje miškininko, mokslininko, profesoriaus, politiko prisiminimų knyga, kurią gyventi išleido ir šiandien žvalus, gyvybingas, veiklus autorius. Miškininkų bendruomenė džiaugiasi
sulaukusi šios taip reikalingos knygos, didžiuojasi stebėjusi jos ištakas ir tvirtina: gerbiami skaitytojai, tai – nepaprasta knyga, tai knyga, kuria patikrinsime save – kaip piliečius, darbuotojus, tautos ir šeimos žmones.

Edmundas BARTKEVIČIUS
Lietuvos miškininkų sąjungos prezidentas

Žymos
Mūsų girios, prof.Vaidotas Antanaitis, knyga, gyvenimo liudijimai, Bartkevięius
Griežtai draudžiama lietuvosmiskai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti lietuvosmiskai.lt kaip šaltinį.
    Daugiau naujienų
Komentarai

Jūsų vardas:
El. paštas:
  
Apsaugos kodas AntiSpam
  komentarų: 3

prof.Vaidotas Antanaitis išleido knygą "Gyvenimo liudijimai"
Rūšiuoti pagal: naujausius / geriausius spausdinti visus
 
2011-10-21 17:26 yhnfvr spausdinti
cuhur1 , [url=http://mgbhrfqwqmwn.com/]mgbhrfqwqmwn[/url], [link=http://zkgdogtkvsyi.com/]zkgdogtkvsyi[/link], http://sdaxvbheqrpk.com/
Balsuoti Labai blogas Blogas Vidutinis Geras Labai geras
2011-10-21 11:57 dqogtzdbdha spausdinti
18dxGo wfxgzxqtdxrw
Balsuoti Labai blogas Blogas Vidutinis Geras Labai geras
2010-06-16 08:55 Algirdas spausdinti
Kur galima įsigyti šią knygą.Ačiū už atsakymą
Balsuoti Labai blogas Blogas Vidutinis Geras Labai geras
Atgal
TEISĖS AKTAI
JŪS NARŠOTE NEPRISIJUNGĘ
  Prisijungti              Registruotis 
Skelbimai
Mediena (2)
Miškas (4)
Miško technika
Paslaugos (1)
Įvairūs (1)
 
Naujas
Paieška
 
PARAMA LMSA VEIKLAI


AKTUALU !!!
Skirkite  LMSA  2% Jūsų jau sumokėtų GPM mokesčių.
Išsamesnė informacija ...>>>

Įvykiai
2012-05-19
Lazdijų r. Krikštonių km. 2012-05-25 rengiamas LMSA Valdybos ir aktyvo posėdis (0)
2012-04-27
Nuo 2012-06-04 bus renkamos paraiškos pagal priemonę "Miškininkystės potencialo atkūrimas ir prevencinių priemonių įdiegimas" (0)
2012-01-02
2012- ieji JTO paskelbti Tarptautiniais kooperatyvų metais. (1)
Archyvas
NAUJIENLAIŠKIS
Naujienos el.paštu- užsiprenumeruokite!
Vardas
El. paštas
POPULIARIAUSIOS ŽYMĖS




Skelbimai - www.mirazas.lt
Miško gėlės-www.geliurojus.lt
LMSA REKOMENDUOJA
  

 

 

Apie projektą
Partneriai
Reklama
Kontaktai
Iš viso apsilankė: 4853418
Šiandien apsilankė: 265
Dabar naršo: 28
Ozo g. 10a, 08200 Vilnius, Tel.fax.: +370 5 2767590. K.Donelaičio g. 2, Kaunas, Tel.: +370 37 400363
© Lietuvos miško savininkų asociacija. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.