Naujienos

2010 - 08 - 23

Varėnos miškuose kaukėti plėšikai užpuolė grybaujančias senutes

Dzūkijos miškuose nesaugu ne vien dėl vėtrų sudarkytų medžių. Lrytas.lt 2010-08-23 praneša, kad praeitą penktadienį (2010-08-20) du kaukėti vyrai užpuolė Girežerio miške (Varėnos r.) grybaujančias pagyvenusias moteris ir grasindami pareikalavo atiduoti surinktus grybus.

78 metų varėniškė J.B. praėjusį penktadienį apie devintą valandą rinko grybus pora kilometrų nuo Varėnos esančiame Girežerio miške. Staiga ją sustabdė lyg iš po žemių išdygę du kaukėti vyrai. Jie puolė prie grybautojos ir liepė atiduoti grybus, tačiau moteris dar nebuvo spėjusi jų pririnkti. Iš nevilties plėšikai trenkė grybautojai į veidą ir pasišalino.

Po valandos tame pačiame miške jie užpuolė 80-metę varėniškę G.P. ir atėmė kilogramą grybų ir mobiliojo ryšio telefoną „Nokia”. Už kilogramą voveraičių supirkėjai moka 13–14 litų. Varėnos rajono policijos pareigūnams kol kas nepavyko aptikti plėšikų pėdsakų.

lietuvosmiskai.lt komentaras: prašytume apie jums žinomus nusikaltimus miške (medienos vagystes, grobstymo atvejus, apgavystes ir pan.) informuoti Lietuvos miško savininkų asociaciją (LMSA). Kartu su policija ir kitom atsakingom žinybom bus imamasi priemonių neteisėtos veiklos užkardymui.