Naujienos

2010 - 08 - 25

Bendrovė „Viltlit” Alytuje rengiasi statyti žvėrienos perdirbimo įmonę

Antradienį (2010-08-24) Alytaus miesto savivaldybėje meras Česlovas Daugėla ir bendrovės „Viltlit“ direktorius Virgilijus Vansevičius pasirašė investicijų sutartį dėl žvėrienos perdirbimo įmonės statybos Dzūkijos sostinės pramoniniame parke Pramonės rajone. Naują įmonę numatoma pastatyti per ateinančius dvejus metus, -informuoja "Alytaus naujienos".

Vilniuje registruota, septyniolika metų veikianti uždaroji akcinė bendrovė „Viltlit” gamybos padalinį turi Panevėžio rajono Molainių kaime. Jame gaminami produktai ne tik iš žvėrienos, bet ir jautienos bei avienos.

Produkcija parduodama Vakarų Europos valstybių ir Lietuvos viešojo maitinimo įstaigoms bei prekybos tinklams. Kaip sakė „Viltlit” direktorius V.Vansevičius, bendrovė su savo gaminamais produktais Lietuvoje neturi konkurentų. Kasmet vis daugiau perdirbama užsienyje ir Lietuvoje superkamos žvėrienos, avienos bei jautienos. Pavyzdžiui, 2006-aisiais - 80 tonų, o pernai - 120 tonų. Šįmet planuojama, kad bus perdirbta apie 300 tonų. „Šių produktų paklausa didelė, nes kiauliena ir vištiena žmonėms atsibodusios”, - tvirtino „Viltlit” direktorius.

Naujai gamybos bazei bendrovė vietą rinkosi iš trijų miestų - Alytaus, Ignalinos ir Kaišiadorių. Per artimiausius dvejus metus „Viltlit”, vadovaudamasi vakar pasirašyta investicijų sutartimi, pramoniniame parke Pramonės rajone ketina pastatyti žvėrienos bei jautienos ir avienos perdirbimo įmonę 1,6 hektaro plote. Joje planuojama įdarbinti apie 30 žmonių.

bendrovės „Viltlit” direktorius Virgilijus Vansevičius [...]

Visą Almos MOSTEIKAITĖS straipsnį "Alytuje ketina kurtis žvėrienos perdirbėjai" skaitykite laikraštyje "Alytaus naujienos"...>>>