Naujienos

2014 - 03 - 07

"Biržų žemtiekimas" plečia veiklą- atidarytas naujas ofisas Kaune

Š.m. kovo 6 d. (ketvirtadienį) Kaune, 9-ojo Forto g.47 (šalia automagistralės Via Baltica) buvo iškilmingai atidarytas bendrovės „Biržų žemtiekimas" technikos pardavimų ir aptarnavimo centras. Į jį persikėlė 15 įmonės darbuotojų, anksčiau sunkiai tilpdavusių gerokai mažesnėse patalpose prie Babtų (Kauno raj.), kieme išrikiuoti įmonės atstovaujamos technikos gaminiai.

Gausiai susirinkusius svečius sutikinėjo ne tik „Biržų žemtiekimo" valdybos pirmininkas Viktoras Rinkevičius ir bendrovės generalinis direktorius Saulius Silickas, bet ir visas kolektyvas.

Atidarydamas oficialų renginį V. Rinkevičius kalbėjo, kad  naujasis įmonės filialas suteiks galimybių patogiau aptarnauti klientus, kurie yra ir visada bus laukiami svečiai ir Biržuose, ir Kaune.

„Biržų žemtiekime" šiuo metu dirbantys  57 specialistai dirba su agrarinio ir miškų sektoriaus klientais visoje Lietuvoje.

Mes ūkininkui siūlome ne prekę, bet sprendimą,- bendrovės veiklos pagrindą pristatė bendrovės gen. direktorius Saulius Silickas. Jis pristatė bendrovės kolektyvo šūkį "Jūsų sėkmė-mūsų sėkmė!"

Abi pusės - ir klientas, ir teikėjas - turi laimėti, nes jei viena kuri jausis nuskriausta ir nelaiminga, tai ilgainiui pralaimės abi.

Šventinio įkurtuvių šurmulio pradžia- oficialus atidarymas. Susirinko gausus partnerių ir bičiulių būrys.

Kalbėdamas apie verslo perspektyvas, S.Silickas pastebėjo, kad esame ant naujos ES paramos 2014-2020 m. finansinės perspektyvos slenksčio. Pasak jo, ko gero tai paskutinis finansinis laikotarpis, kai bus remiamos investicijos į technikos įsigijimą. Kaip žinia, senosios ES šalys jau senokai neberemia technikos, o parama yra nukreipta į vadinamąsias intelektualesnes kryptis: aplinkosaugą, inovacijas, mokslą.

LMSA pirmininkas A.Gaižutis padovanojo asociacijos partnerei -"Biržų žemtiekimui" visus metus derantį vaismedį. Tradiciškai  perkirpta juostelė - taip iškilmingai duotas oficialus startas naujojo „Biržų žemtiekimas" Kauno padalinio veiklai Visiems teko po gabalėlį šventinio įkurtuvių torto

„Biržų žemtiekimas"- viena seniausių  šalies įmonių - šią vasarą sukaks 55 metai nuo įmonės veiklos pradžios (buvo  įkurta 1959 metais.).

Išsirikiavo visas naujojo Kauno ofiso kolektyvas

Per visą įmonės  gyvavimo istoriją ji ne kartą buvo reorganizuota,   keitėsi įmonės pavadinimas,  didėjo paslaugų apimtys ir asortimentas, vis daugiau buvo atliekama paslaugų, tačiau siekis būti patikimu žemdirbio partneriu išliko visą gyvenimą.

Plačiau apie bendrovę sužinosite čia...>>>