Naujienos

2017 - 06 - 29

Komentuojama ekspertų išvada dėl urėdijų reformai reikalingų Miškų įstatymo pataisų

Šiandien, birželio 29 d., konkursą pateikti ekspertines išvadas dėl Miškų įstatymo pataisų laimėjusios Lietuvos miškininkų sąjunga ir konsultacijų bendrovė UAB"Ciivitta" turėjo Seimui pateikti urėdijų reformos ekspertinio vertinimo išvadą. Pasirodė pranešimų, kurie remiasi naujienų agentūros BNS padalintais pirmaisiais komentarais.

Aplinkos ministerijos inicijuojama urėdijų reforma sudarys prielaidas sukurti teigiamą poveikį, bet gali neigiamai paveikti smulkiojo verslo konkurencingumą, konstatavo viena konsultacijų bendrovė „Civitta“.
[NEPRIKLAUSOMO EKSPERTINIO ĮVERTINIMO IŠVADA dėl Miškų įstatymo Nr. I-671 2, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 18 ir 19 straipsnių pakeitimo įstatymo projekto - susipažinti galima čia...>>>]
 
Registruotu paštu išsiųstas Lietuvos miškininkų sąjungos parengtas ekspertinis vertinimas Seimą pasiekė tik birželio 30 d.(penktadienį)
Susipažinti su LMS NEPRIKLAUSOMO EKSPERTO IŠVADA dėl Miškų įstatymo Nr. I-671 2, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 18 ir 19 straipsnių pakeitimo įstatymo projekto galima čia...>>>
 
Šios bendrovės teisininkai laimėjo Seimo kanceliarijos skelbtą konkursą teisiniu, vadybiniu bei viešojo administravimo požiūriais įvertinti Aplinkos ministerijos parengtas Miškų įstatymo pataisas ir devynių Seimo narių pasiūlymus dėl urėdijų reformos.
 
Lietuvos miškininkų sąjunga taip pat turėjo pateikti urėdijų reformos ekspertinio vertinimo išvadą, bet Seimas jos dar nėra gavęs. Gali būti, kad jos išsiųstos paštu. Sąjungos vadovas Edmundas Bartkevičius BNS teigė, kad atstovaujantis advokatas išvadas turėjo pateikti.
 
Ar šis vėlavimas nesutrukdys rytoj, penktadienį, Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių, Kaimo reikalų ir Aplinkos apsaugos komitetuose numatytiems svarstymams dėl urėdijų reformos ir ekspertų išvadų- sužinosime gan greitai.
 
Parlamento pavasario sesija turėtų baigtis šią savaitę, tačiau šiandien Seimo vicepirmininkė, „valstietė“ Rima Baškienė pristatė siūlymą pratęsti parlamento darbų sesiją iki liepos 7 d., kad būtų priimtas sprendimas dėl daug aistrų sukėlusios urėdijų reformos. Urėdijų reformos priešininkai bando vilkinti sprendimų priėmimą ir siūlo nukelti klausimo svarstymą į Seimo rudens sesijos darbotvarkę.