Naujienos

2018 - 04 - 11

FNTT toliau tiria LMŽD: tiriamas sukčiavimas, dokumentų klastojimas

Trečiadienį Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) atliko kratas Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijoje,- informuoja portalas 15min.lt. Šios kratos galimai susijusios su 2012-2015 metais draugijos vykdytu projektu, susijusiu su retų rūšių apsaugos ir invazinių rūšių gausos reguliavimo priemonėmis. Didžiąją projekto vykdymo laikotarpio dalį draugijos pirmininkas buvo buvęs Seimo narys socialdemokratas Bronius Bradauskas.

Tyrimas vyksta Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko Kęstučio Mažeikos iniciatyva. Jis į FNTT kreipėsi dar pernai spalį ir netrukus sakosi sulaukęs žinios, kad tyrimas vyks. Pasak K.Mažeikos, klausimų jam kilo po to, kai medžiotojai ir miškininkai ėmė skųstis miške pastatytais neaiškiais įrenginiais.

K.Mažeika taip pakomentavo situaciją soc.tinkle Facebook:Projekto, skirto retų rūšių apsaugai ir invazinių rūšių gausos reguliavimui, vykdytojas buvo Aplinkos ministerija, o viena iš projekto partnerių – Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija. Projektas buvo finansuojamas iš Europos Sąjungos lėšų, bendrai projektui skirti daugiau nei 7 milijonai eurų, iš jų Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijai atiteko apie 3,5 mln. eurų.

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas pateikė tokį situacijos vertinimą:

 

 

Skaitykite daugiau 15min.lt straipsnyje "FNTT krėtė Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugiją: tiriamas sukčiavimas, dokumentų klastojimas" čia...>>>