Naujienos

2019 - 12 - 11

Bendrovė „Silvestica Green Forest Lithuania“ įsigijo 4300 ha miškų

Turto valdymo bendrovės „INVL Asset Management“ valdomas „INVL Baltijos miškų fondas I“ pardavė 4,3 tūkst. hektarų miško Lietuvoje. Didžiąją dalį fondo miškų portfelio valdžiusias bendroves „Aukštašilė“ ir „Aukštagirė“ įsigijo bendrovė „Silvestica Green Forest Lithuania“. Sandorio suma neskelbiama.

Skelbiama,kad „INVL Baltijos miškų fondas I“ iš investuotojų buvo pritraukęs 15 mln. Eur. Didžioji dalis sandorio metu gautų lėšų bus išmokėta 94 fondo investuotojams, o ne keliaus naujų miškų įsigijimams. Tačiau fondas ir toliau planuoja investuoti į miškų įsigijimą.

„Silvestica Green Forest“ [2018-01-16 Pakeistas pavadinimas iš UAB "Mūsų miškai" į Silvestica Green Forest Lithuania UAB] skelbiasi esąs į ilgalaikį investavimą į miškus orientuotas fondas, skirtas instituciniams investuotojams, kurį įkūrė SEB kartu su bendrovėmis. 2017 metais įkurtas fondas investuoja į miškus Švedijoje, Suomijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. „Silvestica“ fondui dabar priklauso daugiau kaip 10.000 hektarų miško Lietuvoje, iš viso – apie 50.000 miško hektarų.

 

...