Naujienos

2020 - 01 - 09

„Grigeo group“ prezidentas G.Pangonis komentuoja kilusį skandalą dėl nuotekų

Įmonių grupės „Grigeo“ vadovas ir didžiausias akcininkas Gintautas Pangonis ketvirtadienį, 2020-01-09,  pirmą kartą po „Grigeo Klaipėdoje“ kilusio skandalo išstojo viešai pakomentuoti situacijos naujienų agentūroje BNS surengtoje spaudos konferencijoje. Prokurorai įtaria, kad bendrovė „Grigeo Klaipėda“ tyčia į Kuršių marias leido nevalytas nuotekas, o dėl to gamtai padaryta žala gali siekti 60 mln. eurų.

 

Medžio plaušo plokščių, kartono bei higieninio popieriaus gamybos įmonių grupės „Grigeo“ prezidentas ir didžiausias savininkas Gintautas Pangonis komentuoja situaciją apie įvykius Klaipėdoje, kur grupės įmonė „Grigeo Klaipėda“ įtariama ilgą laiką leidusi nevalytas atliekas į Kuršių marias.

„Tai buvo turbūt viena juodžiausių dienų mano gyvenime“, – žurnalistams kalbėjo G. Pangonis

Anot G. Pangonio, trečiadienį sudaryta komisija atliko tyrimą ir nustatė, kad papildomo vamzdžio, kuris apeina valymo įrenginius jo nėra. „Tai yra avarinio nuleidimo vamzdis“, – sako jis. Būtent tas avarinis vamzdis ir buvo naudojamas ne pagal paskirtį. „Specialaus vamzdžio ar mygtuko nebuvo ir nėra. Yra sklendė, kurią atsukdavo arba užsukdavo operatorius, kuris to daryti neturėjo“, – teigia G. Pangonis. Taip pat jis pabrėžia, kad į Kuršių marias keliavo mechaniškai valytos nuotekos, todėl teigti, kad jos buvo visiškai nevalytos – negalima.