Naujienos

2021 - 07 - 24

Parama jaunuolynų ugdymui- pasiteisinusi priemonė

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) skelbia  nuo liepos 1 d. prasidėjusią paraiškų rinkimų pradžią pagal 2014-2020 m. Lietuvos kaimo plėtros programos priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“.

 Jau 20 metų privačią miškininkystės veiklą vykdantis miško savininkas iš Žemaitijos Antanas Tarvydas atskleidžia, jog kolegos iš Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacijos” papasakojo jam apie 2014-2020 m. Lietuvos kaimo plėtros programos priemonę „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė”. Miškininkas sako, jog parama, skirta pagal veiklos sritį „Jaunuolyno ugdymas”, leido ženkliai palengvinti finansinius iššūkius ir gerokai patobulinti daugelį metų vystomą mylimą veiklą.

Išsamiau: https://bit.ly/2UMkFOG

Privačių ir valstybinių miškų valdytojai, siekiantys padidinti savo valdomų miškų ekosistemų atsparumą ir aplinkosauginę vertę, nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d. kviečiami kreiptis dėl paramos. Tai pirmas paraiškų priėmimo etapas šiais metais, projektams įgyvendinti skirta 3,8 mln. Eur paramos lėšų. [Išsamiau- NMA pranešime: https://bit.ly/3zGGQVe ]

Parama teikiama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“. Šiais metais numatyti du paraiškų pagal veiklos sritį priėmimo etapai, pirmas – vasarą (liepos – rugpjūčio mėn.), antras – metų pabaigoje (lapkričio – gruodžio mėn.).

.