Naujienos

2021 - 11 - 29

Nacionalinio miškų susitarimo lik: III-jame NMS forume patvirtintos 9 susitarimų temos ir 42 jas detalizuojantys klausimai

Šį pirmadienį, lapkričio 29 d., Nacionalinio miškų susitarimo procesas įžengė į galutinę stadiją – susitarimo paiešką 9 temomis, kurios detalizuotos į 42 klausimus. Kiekvienai temai išdiskutuoti pradėtos formuoti Susitarimų grupės. Šie parengiamieji darbai užtruks kažkiek laiko, nes ne visos NMS procese dalyvaujančios Sektorinės grupės sugebėjo apsispręsti- susitarimose dėl kurių temų dalyvaus. 

 Nacionalinio miškų susitarimo sektorinių grupių atstovai atvyko į Susitarimų temų forumą, kad apsispręsti dėl šalies miškų ateitį lemsiančių svarbiausių temų ir klausimų. Jis vyks lapkričio 29 d. 9.30 val. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje, Kaune. Forumo metu pradėjo formuotis susitarimų grupės, kurios ir tarsis dėl iškeltų klausimų, pristatyta susitarimų proceso darbo knyga ir principai.

VDU Žemės ūkio akademijoje vykusį Nacionalinio susitarimo dėl miškų trečiajį forumą dėl susitarimo temų ir juos detalizuojančių klausimų galite peržiūrėti vaizdo įraše:

Praėjęs Nacionalinio miškų susitarimo etapas, kuriame susitarimo dalyviai bendru sutarimu suformulavo galutinį Nacionalinės miškų vizijos tekstą, baigėsi  lapkričio viduryje.

Su sektorinių grupių darbo rezultatais galima susipažinti čia...>>>.

Nuo balandžio mėnesio vykstančiame Nacionalinio miškų susitarimo procese iki pirmadienio veikė 17 sektorinių darbo grupių. Ankstesniuose etapuose, rengiant pasiūlymus susitarimui, dalyvavo beveik 300 žmonių. Pirmadienį vykstančiame forume dalyvauja 70 atstovų iš 14 sektorinių grupių. Išsamiau apie NMS rasite svetainėje https://nacionalinismiskususitarimas.lt.