Renginiai

2022 - 08 - 30

Diskusija „Tvarus miškų valdymas: miškų biologinės įvairovės potencialo išlaisvinimas“

FOREST EUROPE 2022 m. rugpjūčio 30 d. (13–17 val. CEST) rengia aukšto lygio politikos dialogą  „Darnus miškų valdymas: miškų biologinės įvairovės potencialo išlaisvinimas“ .

FOREST EUROPE apjungia 46 šalis, siekiančias apsaugoti ir tvariai valdyti savo miškus.www.foresteurope.org).

Dialogas  organizuojamas pagal 2021 m. Bratislavos ministrų deklaraciją, taip pat darbo programos „Forest Europe“ prioritetus ir vadovaujasi Bendrojo koordinavimo komiteto pateiktomis gairėmis.

Dėl besitęsiančios pandemijos renginys bus hibridinis, fiziškai dalyvaus Bonoje, Vokietijoje, tik diskusijų dalyviams ir pagrindiniams pranešėjams. FOREST EUROPE ministrai, atsakingi už miškus ir miškininkystę, taip pat stebėtojų organizacijos bus pakviesti į šį susitikimą. Susidomėjusi visuomenė šį renginį galės stebėti internetu.

Diskusijoje planuojama aptarti, kokiu mastu tvarus miškų valdymas gali išlaikyti ir ilgainiui padidinti miškų biologinę įvairovę, kartu užtikrinant pusiausvyrą su kitomis miško ekosistemų funkcijomis.

Mūsų grupės diskusijose Bonoje ministrai ir kiti aukšto lygio politikos formuotojai suburs aplinkosaugos organizacijų atstovus, miškų valdytojus, tyrėjus, jaunimą ir žemės savininkus, kad būtų erdvė keistis žiniomis ir skatintų bendrą supratimą bei sinergiją visos Europos regione ir už jos ribų.

Renginio metu vyks dvi panelinės diskusijos iš eilės, kuriose ministrai, jų atstovai ir kiti dalyviai diskusijos metu galės tiesiogiai bendrauti su aukšto lygio pranešėjais. Norėdami sukurti sceną, žinomi mokslininkai pristatys mokslo ir politikos santrauką.

Išsamesnė informacija ir registracijos nuorodos bus pateikiamos Diskusijos svetainėje .