Naujienos

2011 - 01 - 19

Kauno apygardos prokuratūros ir STT akiratyje- Kauno urėdas

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) akiratyje atsidūrė Kauno miškų urėdijos vadovas Juozas Jarmalavičius, kuris antradienio vakarą  buvo sulaikytas,- 2011-01-19 oficialiai praneša STT 

Trečiadienį po pietų Kauno apygardos prokuratūra ir STT oficialiai patvirtino, kad Kauno miškų urėdijos urėdas Juozas Jermalavičius sulaikytas dviems paroms. Šiuo metu jis laiką leidžia Kauno policijos areštinėje.

2011 m. sausio 18 d. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą byloje dėl kyšininkavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 225 straipsnio 1 dalis) ir papirkimo (BK 227 str. 1 d.), kartu su Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) prokurorais sulaikė Kauno miškų urėdijos miškų urėdą.

Įtariamojo darbo ir gyvenamojoje vietose atliktos kratos, jam įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl nusikalstamų veikų, numatytų BK 228 str. 2d. (piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi) ir 184 str. 1 d. (svetimo turto iššvaistymas). J. J. sulaikytas 48 val. ir uždarytas į Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) areštinę.

Jeigu prokurorams pavyks įrodyti urėdo kaltę, jam gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

 Išsamiau:STT svetainėje skelbiamame pranešime "Kaune sulaikyti valstybės tarnautojai, įtariami piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi"