Naujienos

2016 - 12 - 08

Naujasis Kauno miškų urėdas - Saulius Lazauskas

Nuo 2016-12-08 oficialiai eiti pareigas pradėjo naujasis Kauno miškų urėdijas 32 metų miškininko stažą turintis miškininkas Saulius Lazauskas (54 m.), iki šiol dirbęs šioje urėdijoje vyriausiuoju inžinieriumi.  išsamiau: http://gmu.lt/naujienos/nid.4999;/

1984 m. tuometinėje Lietuvos žemės ūkio akademijoje įgijęs miškų ūkio inžinieriaus kvalifikaciją, S. Lazauskas pagal paskyrimą pradėjo dirbti Jonavos miškų ūkio miško ruošos punkto meistru, vėliau darbo apsaugos inžinieriumi. Nuo 1991 m. jis grįžta į gimtąjį Kauną, kur Kauno miškų urėdijoje darbuojasi miško ruošos punkto viršininku, vyriausiuoju inžinieriumi, urėdo pavaduotoju komercijai ir gamybai, urėdo pavaduotoju medienos ruošai ir prekybai, o pastaruosius 7 metus – vyriausiuoju inžinieriumi.

Naujasis Kauno miškų urėdas turi vertingos medienos standartizacijos patirties. Jis – Lietuvos standartizacijos departamento Medienos techninio komiteto narys, dalyvauja rengiant ir tobulinant Europos Sąjungos ir Lietuvos medienos standartus. Jis yra ir integruotos miškų ūkio veiklos apskaitos informacinės sistemos (IMŪVIS) Miško naudojimo ir prekybos modulio darbo grupės vadovas – kūrė ir testavo šią sistemą.

S.Lazauskas teigia, kad pokyčiai įmonėje neišvengiami. To reikalaus siekis, kad įmonė taptų miško ūkio lyderė regione. Gera žinia kolektyvui, kad naujasis vadovas linkęs branginti žmones, derinti įmonės ir personalo poreikius, tad skausmingų permainų nereikia laukti.

Iš asmeninių pokyčių miškininkas nurodė tik būsiąs priverstas vėl medžioti, nors to 20 metų ir nedarė. Mat, Kauno miškų urėdija administruoja per 8000 ha profesionaliosios medžioklės plotų. 

Šaltinis: Generalinės miškų urėdijos informacija