Naujienos

2017 - 06 - 28

Aplinkos viceministras M.Norbutas: tikrai nesitrauksime ir urėdijų pertvarka turės įvykti

INFO TV studijoje 2017-06-25 viešėjęs Aplinkos viceministras Martynas Norbutas sakė, kad iš dalies urėdijų reforma stringa procedūriniuose dalykuose, o parlamentarai, kurie priešinasi šioms permainoms išnaudoja visas galimybes, kad Seime urėdijų pertvarka strigtų.

„Su šita reforma mes pamatysime viską, kas įmanoma ir pritaikyti taip, kad įstatymas nebūtų Lietuvoje priimtas ar jį vilkinti. Mes puikiai matome, kas vyko iki šiol, net pateikimo stadijoje buvo atidėjimai, vėliau atsirado poreikis studijai, tuomet dar Etikos ir procedūrų komisija nagrinėjo, dabar įvyko viešieji pirkimai, kiek žinome, parašyta tam tikra pretenzija. Yra eilė dalykų, kuriuos naudojant galima atidėti klausimo svarstymą ir priėmimą“, – apie politikų gudrybes kalbėjo viceministras.

M.Norbuto teigimu, pakankamai aišku, kam tokia pertvarka yra nenaudinga ir kas stoja mūru parlamente, kad tik išsaugotų esamą situaciją.

„Mums kyla klausimų, kodėl taip priešinamasi ir kodėl tiek daug pastangų yra metama“, – stebėjosi viceministras.

Anot viceministro, apie reforma kalbama jau gerą dešimtmetį, tačiau iki realių sprendimų taip ir nebuvo prieitą, o kuomet naujoji valdžia rimtai užsimojo pertvarkai, kilo itin didelis šurmulys ir pasipriešinimas.

„Mes sakome, kad tikrai nesitrauksime ir ta pertvarka turės įvykti“, – apie urėdijų reformą kalbėjo M.Norbutas.

Visą pokalbį su viceministru žiūrėkite INFO TV reportaže čia...>>>