Naujienos

2017 - 07 - 05

Aplinkos ministerija įtaria keliasdešimt esamų ir buvusių politikų piktnaudžiavus medžioklėse

Aplinkos ministerija dėl galimai neskaidrių komercinių medžioklių urėdijose apskundė Vyriausiąjai tarnybinės etikos komisijai (VTEK) politikus ir urėdijų darbuotojus. VTEK atiduota medžiaga dėl keliasdešimt esamų ir buvusių Seimo narių, urėdų, urėdijų darbuotojų, regionų aplinkos apsaugos pareigūnų.

Ministerijos nuomone, tie asmenys galėjo pažeisti įstatymų reikalavimus vengti interesų konfliktų, nesinaudoti tarnybine padėtimi asmeninei naudai gauti.

Plačiau: http://www.bns.lt/topic/1911/news/53185185/

Primename, kad prieš metus daug kas nepastebėjo ne viešumoje vykusią įtakingų medžiotojų-politikų ir valdininkų audringą reakciją į pastangas įvesti elementarią tvarką urėdijų komerciniuose medžioklės plotuose (dar vadinamuose profesionalios medžioklės plotais). Su Specialiųjų tyrimų tarnybos svetainėje esančia išsamia pažyma dėl tuomet nustatytų pažeidimų komerciniuose medžioklės plotuose susipažinti galima čia: http://www.stt.lt/.../Aplinkos_ministerija_KPT_12_21.pdf

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas trumpai ir šmaikščiai pakomentavo šią situaciją savo paskyroje socialiniame tinkle Facebook:  "Kuo giliau į mišką, tu daugiau Seimo narių! :) "