Naujienos

2023 - 04 - 29

Miško darbų rangovų asociacija paminėjo 5-rių metų veiklos sukaktį

Š. m. balandžio 28 d. (penktadienį)  pasveikinome Miško rangovų asociacija (MDRA) su atšvęstu veiklos penkmečiu.

Miško darbų rangovų asociacija savo metinį suvažiavimą pradėjo prisidėdami prie Nacionalinio miškasodžio (VMU Prienų RP Birštono g-joje). Po to vyko MDRA veiklos aptarimas ir diskusija dėl ateities perspektyvų jaukioje užeigoje Klėtis (įsikūrusioje šalikelėje tarp Birštono ir Jiezno).

Miško rangovus pasveikino Seimo AAK narys miškininkas Justinas Urbanavičius, Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacija - LMSA pirmininkas Algis Gaizutis, VĮ Valstybinių miškų urėdija vadovas Valdas Kaubrė.
"Dirbančiam žmogui yra svarbu jausti užtikrintumą dėl stabilių darbo sąlygų, deramo atlygio ir kad sunkus triūsas miškuose būtų gerbiamas. Dėl to veikiame kartu ir tą darysime ateityje. Išguiti dirbantį iš miško yra paprasčiau, ne po to prisiprašyti atgal", - kreipdamasis į susirinkusiuosis kalbėjo LMSA pirmininkas A.Gaižutis.
Apie rangovų sertifikavimo galimybes papasakojo VŠĮ Darnūs miškai vadovas Deivis Pranckunas. O apie portalo https://www.miskopaslaugos.lt/ galimybes- šios nesenai veiklą pradėjusios įmonės atstovas.
Asociacijos nariai išklausė MDRA pirmininko Audrius Radvilavičius ataskaitą už 2022-sius metus, diskutavo apie tolesnius bendrus darbus.