Naujienos

2015 - 04 - 22

VDI balandžio 28 d. kviečia švęsti Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną ir spręsti nacionalinį e.testą

Š. m. balandžio 28 d. minima Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena. Ta proga Valstybinė darbo inspekcija kvieiča pasitikrinti savo žinias apie saugš darbą sprendžiant e.testą.

Kas? Nacionalinis e. testas apie saugų darbą

Balandžio 28 d.– Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną – Valstybinė darbo inspekcija organizuoja nacionalinį e. testą (konkursą). Testo klausimai parengti bendradarbiaujant su Vilniaus Gedimino technikos universitetu.

Kam skirtas testas?

Esamiems ir būsimiems darbuotojams ir darbdaviams, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistams, profesinio rengimo centrų mokiniams ir mokytojams, studentams ir dėstytojams – visiems, kurie neabejingi savo ir kolegų sveikatai ir gyvybei darbe.

Kada?

Testas bus paskelbtas Valstybinės darbo inspekcijos svetainės (www.vdi.lt) tituliniame puslapyje ir VDI paskyroje Facebook‘e š. m. balandžio 28 d. nuo 6 val., jo sprendimo laikas – iki balandžio 28 d. 24 val.

Kaip testą spęsti?

Testą sudaro 25 klausimai su galimais 3-4 atsakymų variantais. Reikia pažymėti vieną, teisingą variantą.

Sprendėjai turės galimybę išsispausdinti savo atsakymus, su jų įvertinimu procentais. Po š. m. balandžio 28 d. 24 val. bus galima pasitikrinti teisingus atsakymus.

SVARBU. Iš vieno kompiuterio testą galima spręsti tik vieną kartą.

 

Nugalėtojai

Visų dalyvių, kurie atsakys į testo klausimus, VDI prašo pateikti savo kontaktinius duomenis: ši informacija bus reikalinga norint išaiškinti ir paskelbti nugalėtojus bei jiems įteikti prizus.

Prizai

Pirmųjų 100 dalyvių, per trumpiausią laiką teisingai atsakiusių į klausimus, laukia prizai, kuriuos skiria Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei tarptautinis transliuotojas CNN.

Jei testu susidomėsite vėliau

Testo klausimus ir teisingus atsakymus nuo š. m. balandžio 28 d. 24 val. bus galima matyti dar mėnesį.

 

Valstybinės darbo inspekcijos darbuotojai testo sprendimo konkurse nedalyvauja.