Informacija apie paramos galimybes

Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacija (LMSA) yra paramos gavėjo statusą turintis vienetas, tad remti LMSA gali kiekvienas fizinis ar juridinis asmuo, pritariantis Asociacijos veiklai ir norintis prisidėti finansiškai prie jos tikslų įgyvendinimo.

Norintieji paremti LMSA veiklą gali pasirinkti patogiausią rėmimo formą.

Paramos pervedimas

Visi norintys paremti LMSA veiklą gali pervesti norimą paramos sumą tiesiogiai į asociacijos sąskaitą (vienkartinė parama, ilgalaikės paramos sutartys ir kt.)

Gavėjas: Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacija

Juridinio asmens kodas 191598124

Sąskaitos Nr. LT934010042400329474

Bankas: DnB bankas

Banko kodas 40100

Mokėjimo paskirtis: Parama asociacijai

Išsamesnė informacija tel.: 8 5 276 7590 arba el.paštu info@forest.lt 

Skirti 1,2 proc. jau sumokėto GPM

Nuo 2020 m. sausio 1 d. paramos gavėjams, tarp jų ir meno kūrėjams, galima skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.).

Gyventojams, kurie anksčiau pateiktuose prašymuose iš karto nurodė norintys pajamų mokesčio dalį skirti toms pačioms organizacijoms ne tik šiais, bet ir kitais metais ar maksimaliam laikotarpiui, pateiktų prašymų tikslinti nereikės. Skirtos pajamų mokesčio dalys bus perskaičiuotos, tad 2022 m. ir vėlesniais metais pasirinktoms organizacijoms bus pervedama tokia pat pajamų mokesčio dalis nuo asmens sumokėtų mokesčių.

Prašymai pervesti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 forma (toliau - prašymas) gali būti teikiami Užpildžius prašymą  elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS): 

Primename, kad pajamų mokesčio dalies skyrimas e. būdu - saugus ir paprastas būdas skirti dalį pajamų mokesčio paramai. Taip užtikrinama ir tai, kad pajamų mokesčio dalį asmuo skirs savanoriškai. Gyventojai, neturintys techninių priemonių (pvz., interneto prieigos, kompiuterio), galės pasinaudoti Viešais interneto prieigos taškais (toliau - VIPT), esančiais valstybinėse miestų bei rajonų bibliotekose ir, prisijungę prie EDS, pateikti prašymą.

Konsultacijas mokesčių klausimais gyventojai gali gauti paskambinę 1882 ar pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI. Be to, VMI paskelbė papildomą konsultantų telefonu sąrašą gyventojams ir įmonėms, pagal aptarnavimo teritorijas. Jį galima rasti VMI interneto svetainėje. Atkreipiame dėmesį, kad VMI aptarnavimo skyriuose klientai priimami tik su išankstine registracija jiems skirtu laiku. Numeriai registracijai skelbiami adresu https://www.vmi.lt/cms/isankstine-rezervacija

Prašome Jūsų pasinaudoti vienu efektyviausių būdų mėgstamai visuomeninei organizacijai paremti ir skirti 1,2% Jūsų jau sumokėto į Valstybės biudžetą  gyventojų pajamų mokesčio - Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacijai (LMSA)

GPM paramos terminas pratęstas iki gegužės 4 d. 

Paramos gavėjo Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacijos rekvizitai:

Paramos gavėjo buveinės adresas:                      A. Juozapavičiaus g. 9, Vilnius
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas)  191598124
Luminor Bank AS, banko kodas – 40100,            a/s LT934010042400329474


Išsamesnė informacija A. Juozapavičiaus g. 9 (303 kab.), Vilnius, tel. 8-5 2767590, mob. 8 614 53367, info@forest.lt