Naujienos

2018 - 09 - 19

Negi visas šis "medžių gelbėjimo" širšalas inspiruojamas ir Kremliaus propogandistų?

"Judėjimą prieš miškų kirtimą kursto bei naudoja ir Kremliaus propaganda?"- tokią Rasos Pakalkienės publikaciją šiandien skelbia "Lietuvos žinios". Joje analizuojama kelių specialistų svarstymai, ar prie "medžių gynėjų" prisišliejantys kartais netampa Kremliaus propagandos aukomis, ar miškus ginančiais žmonėmis nėra manipuliuojama skleidžiant melagingas žinias ir taip pučiant skandalą kiršinti visuomenę, keltinti vis didesnį nepasitenkinimą ir nusivylimą Lietuvos valstybe.

LMSA komentaras: "Netikėta... Tai kur ir kuo užsiima šalies saugumu turinčios užsiimti tarnybos, jei visas šis "miškų gelbėjimo" šaršalas inspiruojamas ir remiamas iš didžiojo rytų kaimyno?  ... Gal kas turite tikslesnių žinių?"

Straipsnyje komentuojamas žurnalistas, rašytojas, scenaristas ir režisierius Jonas Banys, kuris ragina atidžiau pasidomėti, kokią informaciją žmonės platina. Jis pasteni, kad tautiečiai labai lengvai pasiduoda, reaguoja, dalinasi ir aktyviai prisideda prie informacinės provokacijos vykdymo:

Karolis Žukauskas, Vilniaus mero patarėjas, socialiniame tinkle klausia, kieno politinis projektas yra isterijos dėl kertamų miškų sukėlimas ir mano, jog akivaizdu iš kai kurių veikėjų ir kanalų, dalyvaujančių šiame žaidime, kad Rusijos letena čia jau uždėta. 


Cituojamas ir Arūnas Armalis, ryšių su visuomene agentūros „Opinio“ vadovas:


Visą Rasos Pakalkienės publikaciją "Judėjimą prieš miškų kirtimą kursto bei naudoja ir Kremliaus propaganda?"-skaitykite "Lietuvos žinios"portale Lzinios.lt čia...>>>