Naujienos

2024 - 05 - 21

Su NMA apskrito stalo diskusija aktualiais paramos miškininkystės veikloms klausimais

Šiandien, gegužės 21 d. Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) surengė diskusiją „Miškininkystės sektoriaus paramos administravimo aktualijų aptarimas". Susitikime dalyvavo NMA, Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacija - LMSA, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, bei Aplinkos ministerija atstovai.

NMA direktorius Fortunatas Dirginčius pasveikino susirinkusius ir pažymėjo bendradarbiavimo svarbą – šie nuolatiniai susitikimai neabejotinai yra aktualūs ir svarbūs mums visiems, nes juose ne tik pasidaliname aktualiausia informacija, pastebėjimais, bet ir diskutuojame bei ieškome sprendimų.

Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacija - LMSA pirmininkas Algis Gaižutis padėkojo už suorganizuotą diskusiją ir tai, kad NMA ne tik įgyvendina teisės aktuose įtvirtintas nuostatas, bet ir teikia siūlymus dėl paramos skyrimo proceso tobulinimo.

Susitikimo metu NMA Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento direktorius Kšištof Dokudovič pristatė svarbiausius paramos administravimo taisyklių pakeitimus, dažniausiai pasitaikančias klaidas pagal miškininkystės priemones, apžvelgė patikrų vietoje statistiką ir dažniausiai fiksuojamus neatitikimus bei miškininkams skirtas paramos priemones.

LMSA pirmininko pavaduotojas Mindaugas Silininkas skaitė pranešimą „Anglies dioksido kreditai“.

Dėkojame visiems už konstruktyvų susitikimą, aptartus klausimus, bei išsakytas problemas - į kurias tikimės, kad bus atsižvelgta!

Skaitytus pranešimus galite rasti straipnyje https://rb.gy/0kzzzt