Naujienos

Dubravos rezervatinėje apyrubėje
2024 - 03 - 08

Susitikime su A.Veryga išsami diskusija apie šalies miškų sektorių

Šį penktadienį, kovo 8  d., šalies miškų sektorių atstovaujančių organizacijų atstovai susitikome su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga kandidatu į Prezidento postą Aurelijumi Veryga aptarti esamos situacijos bei aktualiausių spręstinų problemų.

Jei trumpai - turėjome įdomią ir prasmingą diskusiją. Ne vien tik prie apskrito stalo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje, tačiau ir miške- Dubravos rezervatinėje apyrubėje.
Susitikime dalyvavo: akademikai dr. Stasys Karazija ir dr. Kęstutis Armolaitis, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos Miškininkystės katedros doc. dr. Albinas Tebėra, Lietuvos miškų ūkio rūmų prezidentas dr. Remigijus Bakys, Lietuvos medienos pramonės įmonių asociacijos "Lietuvos mediena" direktorius Raimundas Beinortas, Medienos perdirbimo asociacijos direktorius Raimondas Imbrasas, Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacijos vadovas dr. Algis Gaižutis, Miško darbų rangovų asociacijos vadovas Audrius Radvilavičius ir A.Verygos padėjėja Aušra Daugėlienė.