Naujienos

2010 - 04 - 09

G.Kazlauskas: Neteisėta veikla nebus toleruojama

 aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas

Netoleravau ir netoleruosiu su įstatymais prasilenkiančios veiklos. Jei aplinkos sistemoje yra tuo užsiimančių asmenų, prieš juos bus imtasi pačių griežčiausių priemonių”, - teigia aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas Aplinkos ministerijos svetainėje 2010-04-09 paviešintame pranešime.

Taip Aplinkos ministerijos vadovas sureagavo į šiandien viešojoje erdvėje paskelbtą informaciją, jog Specialiųjų tyrimų tarnyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimai neskaidrios ūkinės finansinės veiklos, pinigų panaudojimo ne pagal paskirtį ir dokumentų klastojimo Generalinėje miškų urėdijoje.

Neabejoju, kad teisėsaugininkai tinkamai atliks savo darbą ir paskelbs, ar jų įtarimai pasitvirtino, ar ne. Mes savo ruožtu esame pasirengę bendradarbiauti su STT, suteikti jiems visą reikalingą informaciją ir kitokią pagalbą”, - sako G. Kazlauskas.

Artimiausiu metu aplinkos ministras taip pat planuoja susitikti su generaliniu urėdu Benjaminu Sakalausku bei pasikalbėti apie jo vadovaujamos įstaigos veiklą, ypatingai akcentuojant ūkinius-finansinius klausimus.

G. Kazlauskas pažymi, jog neseniai jis asmeniškai buvo susitikęs su kelių teisėsaugos institucijų vadovais, kuriuos paragino stiprinti tarpusavio bendradarbiavimą.

Be to, paprašiau nurodyti tas aplinkos sistemos vietas, kurios pareigūnams kelia didžiausią įtarimą dėl galimos korupcijos ar kitos nesąžiningos veiklos - tam, kad ne tik teisėsaugininkai, tačiau ir mes patys galėtume skirti joms padidintą dėmesį siekiant užkirsti kelią bet kokiems, net ir menkiausiems pažeidimams”, - tvirtina aplinkos ministras.

Šaltinis: www.am.lt