Naujienos

2010 - 12 - 27

Urėdų konfliktai nerimsta persikeldami į teismus

Metams baigiantis vėl suintensyvėjo konfliktai tarp Generalinės miškų urėdijos, esamų ir buvusių urėdų , jie persikėlė į teismus. Pasak informuotų šaltinių,net dvi baudžiamosios bylos pradėtos prieš generalinį miškų urėdą Benjaminą Sakalauską, teisiamasi ir su Generaline miškų urėdija.

Vilniaus pirmame apylinkės teisme  buvęs Ignalinos urėdas Vergantas Valiukas iniciavo baudžiamąją bylą Nr.Pk- 1700-859/2010 B.Sakalauskui už ( ieškovo įsitikinimu) melagingą informaciją, paskelbtą portale Alfa.lt  straipsnyje "Milijardinė miškų vertė - masalas medienos magnatams". Gruožio 16 d. neatvykus atsakovui, teismo antras posėdis numatytas gruodžio 30 dieną.

To paties straipsnio pagrindu kitas ieškovas Gintaras Gibas dėl neva melagingos informacijos taipogi kelia baudžiamąją bylą dabartiniam generaliniam miškų urėdui B.Sakalauskui .

Pasak informuotų šaltinių, buvęs Ignalinos urėdas teisiasi su Generaline miškų urėdija dėl neva neteisėto atleidimo iš pareigų ir siekia grąžinimo į darbą ( bylos Nr2-1364Nr8-466/2010; teismo posėdis numatytas 2011 m. sausio 6 d.)

 
   
  Benjaminas Sakalauskas
 Vergantas Valiukas Gintaras Gibas