Naujienos

2014 - 07 - 18

VŽF kviečia dalyvauti valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionuose

Vyriausybei pakeitus valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų organizavimo taisykles, valstybės įmonė Valstybės žemės fondas (VŽF) pradėjo vykdyti valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus elektroninėje erdvėje. Šiuo metu jau vyksta paskelbtų valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų dalyvių registracija,- pasidalino aktualiomis naujienomis su Lietuvos miško savininkų asociacija VŽF

"Siekiame kaip galima plačiau paskleisti šią informaciją visuomenei, suteikiant galimybę visiems Lietuvos miško savininkų asociacijos nariams dalyvauti Valstybės žemės fondo paskelbtuose valstybinės žemės bei miško sklypų  pardavimo ir nuomos aukcionuose",-sako valstybės įmonės "Valstybės žemės fondas" direktoriaus pavaduotojas Gintautas Vasiliauskas.

Modernizavus aukcionų organizavimo ir vykdymo tvarką, nuo šiol visiems suinteresuotiems asmenims internete operatyviai pateikiama išsami ir lengvai pasiekiama informacija (tekstinė ir grafinė) apie rajonų bei miestų savivaldybių teritorijose planuojamus ir vykstančius visus valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus.

Pažymėtina, kad valstybinės žemės sklypų pardavimo bei nuomos aukcionų vykdymas tapo dar viešesnis, skaidresnis bei taupantis visų aukcionų dalyvių laiką, kadangi aukcionų dalyviams nereikia vykti į aukcionų vykdymo vietą – viskas vyksta elektroninėje erdvėje internetu.

VŽF kviečia visus aktyviai registruotis interneto svetainėje http://aukcionai.vzf.lt ir dalyvauti paskelbtuose aukcionuose.

Daugiau informacijos apie dalyvavimo aukcione sąlygas galite rasti šios svetainės skiltyje „Taisyklės.