Naujienos

2016 - 09 - 16

Su Miškininko diena!

Mielieji miškų savininkai, miškininkai !

kasmet rugsėjo trečią šeštadienį Lietuvoje švenčiama Miškininko diena. Šią dieną prisimename miškų svarbą bei teikiamą naudą,
pagerbiame miškus prižiūrinčius ir puoselėjančius žmones.

Visi kartu dirbame ateities kartoms, nelaukdami apdovanojimų. Miškai suvienijo daugelį geriems, miškų savininkams ir visuomenei naudingiems darbams. Mūsų kuklių pastangų vaisiai bręsta dešimtmečius ir jais pasinaudos tik ateities kartos. Žmonės, kurie sodina medžius, myli ne tik save, bet ir kitus.

Nuoširdžiai sveikiname  visus su profesine švente! Stiprios sveikatos, ištvermės ir tikros žmogiškos laimės visiems šia proga!

Lietuvos miško savininkų asociacija

Šiandien po darbų, savo profesinės šventės - Miškininko dienos - išvakarėse, miškininkai iš rudenėjančių miškų suko Liškiavos link, kur susibūrę draugėn aptarė, ką iš miško paėmė ir kiek jam atidavė. Šią profesinę šventę pirmą kartą valstybinių miškų darbuotojai  pažymėjo kartu su privačių miškų savininkais ir pirmą kartą per šią šventę buvo apdovanoti pavyzdingai tvarkomos privačios miško valdos šiemetinio konkurso, kurį surengė Aplinkos ministerija ir Lietuvos miško savininkų asociacija, laimėtojai.

Nuo 2000-ųjų Miškininko diena kasmet švenčiama trečiąjį rugsėjo šeštadienį.