Naujienos

2016 - 12 - 09

Konferencijos „Miškas-žmogui, žmogus-miškui“, vykusios 2016-12-08 Trakuose, įžanginė 1 dalis (video)

Š.m. gruodžio 8 d. Trakuose, konferencijų centre "Trasalis" Lietuvos miško savininkų surengė  tradicinę konferenciją "Miškas - žmogui, žmogus - miškui", kurios metu dar kartą paminėjome konkurso "Pavyzdingai tvarkoma privati miško valda 2016" nugalėtojus, apžvelgėme praėjusių metų miškų sektoriaus aktualijas, aptarėme perspektyvas apskritojo stalo diskusijos metu.

Konferencijos pradžią tradiciškai paskelbė LMSA pirmininkas dr. Algis Gaižutis, dėkodamas visiems nepabūgusiems žiemiško oro ir atvykusiems susitikti. Konferencijos garbingame atidaryme virtualiai sveikinimo ir padėkos žodžius tarė: LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Andrejus Stančikas, paskirtasis LR Aplinkos ministras Kęstutis Navickas, raštu - Europos Parlamento Žemės ūkio ir kaimo plėtros narys Bronis Ropė ir Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas Remigijus Lapinskas.

Sveikinimas: Bronis Ropė, Europos Parlamento Žemės ūkio ir kaimo plėtros komiteto narys -čia...>>>

Sveikinimas: Remigijus Lapinskas, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas -čia...>>>

Sveikinimas:Andrejus Stančikas, LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas -čia...>>>

Sveikinimas:Kęstutis Navickas, paskirtasis LR Aplinkos ministras -čia...>>>

Konferencijoje netrūko ir kitų garbingų svečių - Gintautas Pangonis, acociacijos “Lietuvos mediena” prezidentas palinkėjo visiems sėkmingo ir vaisingo darbo, taip pat palinkėjo gerų ateinančių metų! Vylėsi, kad kuo greičiau ateitų toks metas, kada Lietuvoje medienos bus perdirbama vis daugiau ir daugiau.

Lietuvos miškininkų sąjungos prezidentas dr. Edmundas Bartkevičius - palinkėjo visiems gražios konferencijos ir dar gražesnių sprendimų.

NMA direktorius Erikas Bėrontas - pasidžiaugė, kad NMA gali prisidėti prie bendros veiklos ir pagyrė LMSA, kaip vieną iš aktyviausių socialinių partnerių, padėkojo už nuoširdų bendradarbiavimą ir palinkėjo visiems gerų ateinančių miškingų metų!

L.e. p. Žemės ūkio rūmų pirmininkas Sigitas Dimaitis - kvietė visus būti aktyviais ir vieningais, nes tik dirbdami drauge galime pasiekti geriausių rezultatų!

Trakų miškų urėdas Vygantas Mierkis, juokavo, jog pabarstė visus kelius, kad visi saugiai pasiektume konferencijos salę, taip pat palinkėjo geros diskusijos ir gerų pranešimų, o svarbiausia - gero darbo ir neskubėti!

Konferencijos „Miškas-žmogui, žmogus-miškui“, vykusios 2016-0-12-08 Trakuose, įžanginė 1 dalis (video)

Daugiau informacijos ir konferencijos video įrašų rasite LMSA paskyroje socialiniame tinkle Facebook čia...>>>