Naujienos

2018 - 03 - 21

Ginčas dėl Katinų - ar ten kursis Valstybinių miškų urėdijos centrinė būstinė...?

Valstybinės miškų urėdijos (VMU) valdyba be užuolankų pareiškė, kad įstaigos centrinei būstinei vietos dairosi tarp Vilniaus ir Kauno, o ne nuo Panevėžio per 15-iolika kilometrų nutolusioje Katinų gyvenvietėje. Nors Aplinkos ministerijos vadovybė daug kartų yra išsakiusi poziciją, kad ją matanti tik Panevėžio rajone, Katinuose,matomai paskutinis žodis priklausys ne jai, o pačiai VMU.

Nepriklausomas VMU valdybos narys, buvęs pirmininkas Gediminas Jasinevičius teigia, kad ankstesni planai būstinę įkurti Panevėžio rajone, Katinuose, nebus įgyvendinti. Jo nuomone, toks klausimas nė neturėtų būti svarstomas.
Tuo tarpu miškų sritį kuruojantis aplinkos viceministras Martynas Norbutas- kitos nuomonės. 
Nepaisant VMU valdybos nario kalbų, Aplinkos ministerija Panevėžio rajonui bando suteikti viltį, kad niekas dar neprarasta – galutinai dėl Katinų nėra nuspręsta. Esą išlieka politinė valia, kad reikia stiprinti regionus ir papildomai juos stimuliuoti per valstybines įmones. „Ministerijos pagrindinis siekis, kad įmonė nebūtų įkurta Vilniuje ar šalia jo“, – interviu laikraščiui „Sekundė“ patvirtino viceministras Martynas Norbutas. VMU valdybos nario G. Jasinevičiaus poziciją, palankią sostinei bei Kaunui, viceministras pavadino keistoka.

Skaitykite daugiau LMSA paskyroje soc.tinkle Facebook: 

Ir aplinkos viceministro Martyno Norbuto komentarą jo paskyroje soc.tinkle Facebook: