Naujienos

2018 - 03 - 23

M.Pulkauninkas: noriu atstatyti miškininkų ir miškų reputaciją

Valstybinių miškų urėdijos (VMU) vadovas teigia norintis atstatyti miškininkų reputaciją visuomenėje, kad nekiltų jokių abejonių miškų valdymo skaidrumu. Nuo š.m.kovo 19 d. įmonei vadovaujantis 40-ies Marius Pulkauninkas interviu naujienų agentūrai BNS sako, kad siekti šių pareigų jį paskatino laukiantys iššūkiai ir galimybė realizuoti save. Naujasis urėdijos vadovas prisipažįsta su medžiokle neturintis nieko bendro, tačiau mėgsta grybauti, o medžius sodina nuo pat vaikystės.

– Buvo nemažai kalbama apie korupcijos apraiškas urėdijose, sulaukta teisėsaugos dėmesio dėl neskaidriai vykdytų viešųjų pirkimų. Kaip vertinate situaciją įmonėje? Gal jau esate gavę kažkokių signalų, ėmėtės veiksmų?

– Dar kol kas tokios informacijos nesu gavęs. Siekiame sukurti tokią įmonės struktūrą, procesus, kontrolės priemonės, kad žmonės neturėtų nei motyvacijos, nei paskatų, nei galimybių, o visuomenė neturėtų pagrindo net įtarimams, jog įmonėje kažkas neskaidru.

Mano lūkestis yra, kad kalbos apie korupciją sistemoje dingtų ir tam net nebūtų prielaidų. Man norisi, kad būtų atstatyta miškininkų ir miškų reputacija, kad visi žinotų ir tikėtų, jog įmonėje yra viskas skaidru ir niekam nekiltų abejonių.

[...]

Visą BNS interviu su Mariumi Pulkauninku skaitykite naujienų agentūros svetainėje 2018-03-22 publikuojamame straipsnyje "M. Pulkauninkas: noriu atstatyti miškininkų ir miškų reputaciją" čia...>>>