Naujienos

2018 - 03 - 28

Miško darbų rangovų atstovai susitiko su M.Pulkauninku

2018 m. kovo 27d. Miško darbų rangovų asociacijos atstovus priėmė VĮ Valstybinių miškų urėdijos direktorius Marius Pulkauninkas. Susitikime dalyvavo buves laikinasis direktorius Valdas Kaubrė. Pokalbis truko 2 val. Pasak asociacijos vadovo Vidmanto Juso, rangovai išsakė savo problemas ir pateikė pavyzdžių iš 42  buvusių urėdijų.

Naujasis direktorius jau susipažinęs su miškininkų specifiniais terminais (pvz. skalsumas), žino apie skirtingus papročius skirtingose urėdijose. Nesitiki greitų permainų. Pagrindiniu savo tikslu laiko visų procesų išskaidrinimą ir apskaitos, t.t. medienos, sutvarkymą. Nuosavų mechanizmų turėjimą laiko  VMU privalumu ir tikisi pasiekti, kad jie būtų naudojami taip pat efektyviai, kaip privatūs. Tai bloga žinia rangovams, kurie planavo investuoti į technikos atnaujinimą.

Konkursai darbams ir toliau vyks teritoriniuose padaliniuose, tačiau pagal bendrą vieningą tvarką. Tą naują tvarką numatyta sukurti iki vasaros vidurio bendromis jėgomis. VMU laukia rangovų pasiūlymų.

Sutarta sekantį kartą susitikti po mėnesio.

Lietuvosmiskai.lt inf.