Naujienos

2021 - 02 - 17

Naujasis ŽŪM viceministras - miškininkas Donatas Dudutis

Darbą Žemės ūkio ministerijoje nuo šio trečiadienio (2021-02-17) pradėjo viceministras Donatas Dudutis, kuruosiantis žemėtvarkos, melioracijos, nekilnojamo turto, geodezijos, žuvininkystės, mokslo bei inovacijų, kooperacijos ir verslumo skatinimo sritis.

Miškotyros magistro laipsnį turintis D. Dudutis pastaruosius metus dirbo Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijoje miškų ūkio politikos ir valdymo ekspertu. 2016–2019 m. jis Aplinkos ministerijoje vadovavo Miškų departamentui, buvo Gamtos apsaugos ir miškų politikos grupės vadovas. 

Prieš tai viceministras penkerius metus vadovavo privačiai įmonei, taip pat yra dirbęs verslo konsultantu. 2001–2010 m. D. Dudutis dirbo Aplinkos ministerijos Miškų departamento Miškų ūkio plėtros skyriaus vedėju, iki tol jis buvo Miškų ir saugomų teritorijų departamento prie Aplinkos ministerijos Miškų ūkio plėtros skyriaus viršininkas. 

Karjerą valstybės tarnyboje D. Dudutis pradėjo 1997 m. Žemės ir miškų ūkio ministerijos Miškų ūkio departamento Miškų strategijos skyriuje.