Naujienos

2021 - 05 - 11

AM palaikė siūlymus Miško kirto taisyklių pakeitimus apsvarstyti Miškų konsultacinėje taryboje

Š.m. gegužės 10 d. buvo paskutinė diena pateikti pastabas Aplinkos ministerijos tarnautojų parengto Miško kirtimų taisyklių pakeitimų projektui. Susipažinę su viešam svarstymui pateiktu teisės akto projektu Nr. 21-23995, pateikėme ministerijai  LMSA komentarus ir pasiūlymus, o dar anksčiau, gegužės 7 d. vykusios LMSA XXIV Generalinės asamblėjos metu viešai kreipėmės į aplnkos ministrą Simoną Gentvilą, kad tokie pakeitimai, prieš juos tvirtinant, pirmiausiai turėtų būti apsvarstyti Miškų konsultacinėje taryboje.

Gegužės 10 d. tuo pačiu klausimu į Miškų konsultacinei tarybai pirmininkaujantį aplinkos viceministrą kreipėmės šie tarybos nariai: Marius Aleinikovas, Edmundas Bartkevičius, Raimundas Beinortas, Algis Gaižutis, Vaidotas Lygis, Aidas Pivoriūnas, Audrius Radvilavičius, Arvydas Urbis.

Šiandien sulaukėme patikininmo iš miškų sritį kuruojančio aplinkos viceministro Dano Augučio, kad peržiūrėję ir susisteminę pastabas iniciuos Miškų konsultacinės tarybos posėdį, kuriame pristatys siūlomus pakeitimus.

Apie posėdžio datą ir laiką iš anksto informuos atskiru laišku.

.